Fotopromiladku_fotografove_logoMám tu čest být členem komunity "srdíčkových fotografů", kteří fotografují pro podporu Miladky.

Objednejte si u mne jakýkoliv typ fotografování pro podporu Miladky a já se jej ujmu bez nároku na honorář, jehož plnou výši pošleme Miladce. Jednu vybranou fotografii ze zakázky pak uveřejníme na FB projektu s komentářem o fotografování.

Máte srdíčko na dlani a uvítáte službu profesionálního fotografa? Pak neváhejte a hned mi zavolejte pro domluvení termínu na 774 427 737.

Těším se na fotografování a spolupráci s Vámi. Lubomír

Miladka z projektu Foto pro Miladku

Do svých 28 let stihla vystudovat uměleckou krajku. Ještě se provdala a porodila dceru, ale více ji osudem již nebylo dopřáno.

V říjnu 1995 se stala nevinnou obětí těžké autonehody, po které zůstala v setrvalém coma vigile, bez možnosti jakéhokoliv samoobslužného pohybu a komunikace se svým okolím. Od roku 1996 je v pozorné ošetřovatelské péči svých rodičů, sourozenců a jejich dospívajících dětí, kterým se Miladku daří začleňovat do rodinného života v takové míře, že péče o ní není pro rodinu destruktivní zátěží. Díky vhodnému zdravotnickému vybavení a kompenzačních pomůcek lze péči o Miladku do značné míry sladit i s pracovním životem rodiny a díky mobiltě se může rodina těšit dokonce z volnosti plánování rodinného programu, nevázaného pouze na prostor domova.

Vzhledem k naruby postavené sociální politice České republiky, která raději podporuje nepřizpůsobivé občany, než ty skutečně potřebné, jsou v podstatě veškeré Miladčiné potřeby financovány z rodinných zdrojů, což v běhu let je stále složitější a proto vznikl projekt "Foto pro Miladku", který je důležitým pilířem nejenom zdravotních a sociálních jistot Miladky, ale sociálních jistot celé rodiny, jejíž členové svojí práci musí přizpůsobovat péči o Miladku, která je jejich nejvyšší prioritou.

Každá Vaše zakázka pomáhá rodině financovat údržbu, provoz a obnovu Miladčiného zdravotnického vybavení a dalších potřeb souvisejících s vysoce kvalitní domácí ošetřovatelskou péčí. Budete-li mít pocit, že v rámci projektu "Foto pro Miladku" bychom pro Vás mohli poskytnout odborné fotografické služby ve fotografickém směru, ve kterém byste potřebovali více než Vám mohou poskytnout fotografové a fotoateliéry ve Vašem okolí, rozhodně budeme za Miladku rádi a uděláme možné maximum pro Vaší plnou spokojenost.

Od ledna 2017 se projekt "Foto pro Miladku" rozšiřuje o rozrůstající se komunitu srdíčkových fotografů, kteří se rozhodli jednou i vícekrát do roka věnovat Miladce  své fotografování. Více menších podporovatelů Miladce může zajistit jistější budoucnost, než tomu bylo doposud stran jejího bratra a o tom celý projekt v podstatě je.

V duchu moudrých předků a jejich rčení: "Člověče, přičiň se a Pan Bůh ti pomůže." se rodina snaží nebýt zátěží sociálního systému a současně si tím všichni členové zachovávají potřebnou míru sebeúcty a nezávislosti. Na druhou stranu, bez podpory mnohých by takový výsledek nebyl možný a proto i každá pomoc v podobě využití služeb tohoto projektu, nebo přímá účast v něm, je pro budoucnost Miladky i celé pečující rodiny velmi důležitá. Je na každém z nás, jakou cestou se vydáme a jelikož považujeme symboliku i moudra předků za velké dědictví, stojíc na rozcestí volby vydlážděné cesty ústavní péče a všelijakými dávkami, nebo neúnavně prověřovat svojí víru v sebe sama, pak raději volíme prověrku své víry i schopností.

Miladka z projektu Foto pro Miladku

Přečtěte si také i pár slov o Miladce a podívejte se, kdo Miladku významně podporuje či podpořil.