Prezentované portfolio je sice jenom pouhým střípkem z mozaiky záběru mé práce, ale může být alespoň malým vodítkem nabídkou služeb, které Vám mohu poskytnout jak v ateliéru, tak i v terénu nebo v jakémkoliv Vašem prostředí. Pro své klienty poskytuji plný servis, od samotného fotografování a přípravných prací, až po vysoce kvalitní grafický postproces, předtiskovou přípravu a tiskové výstupy realizované v prověřených renomovaných tiskárnách.

Uhrazením faktur mí klienti získávají veškerá užívací práva k fotografiím bez místního i časového omezení, tzn., že ceny jsou vždy konečné. Digitální výstupy (včetně plného rozlišení i všech výkazů a nabídek v PDF) jsou pro klienty ukládány ke stažení z mého serveru a minimálně 2 roky archivovány pro případ potřeby ze strany klientů. Při dlouhodobé spolupráci vytvářím pro snadné předávání souborů v obou směrech přístup prostřednictvím FTP.

Každá práce má svá specifika a tak uvedené ceny považujte za orientační základ bez DPH, který je vztažen k jednotlivým ukázkám. Vychází z principu základní cenové hladiny 7.000,- / á 1 fotografický den nebo 650,- / á 1 hodina grafické posprodukce. Nabídky se snažím sestavovat tak, aby při zachování standardu kvality byla díky co nejlepší maximalizaci produktivity výsledná cena vždy co nejpříznivější.

Vybraným neziskovým projektům, rád příspívám jak svým časem, tak i bezplatnou prací.

Domluvme si schůzku

Mám zájem o schůzku na téma focení:
Jméno a příjmení:
Firma:
Telefon nebo e-mail:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel pět a jedenáct 

Ozvu se Vám, hned jak to půjde.

Vážím si Vašeho zájmu o mojí práci a těším se na případnou spolupráci, Lubomír.